Épületfólia   Autófóliázás Nyíregyháza   Rólunk   Kapcsolat
Home Épületfóliázás Nyíregyháza-Nyírpazony
Rólunk

Vállalkozásunk az autó és épületüveg fólia piac méltán vezető márkáját a LLumar termékeket telepít.Vállalkozásunk az autó és épületüveg fólia piac méltán vezető márkáját a LLumar termékeket telepíti a gyártó Solutia Performance Films kivitelezői vizsga birtokában, több mint 15 éves tapasztalat és gyakorlat birtokában. Szolgáltatásainkat elsődlegesen Nyíregyháza és vonzás körzetében végezzük, de vállalunk megbízásokat az ország egész területéről. Folyamatosan figyelemmel kísérjük a piac változását fejlődését és az új anyagokkal, technológiák alkalmazásával mindig biztosítjuk partnereink részére a legmagasabb szintű szolgáltatást. Biztos szakmai hátteret jelent számunkra a gyártó budapesti székhelyű délkelet-európai központja, amely egyedüliként tagja Magyarországról az Európai Fólia Szövetségnek és egyben igazgatósági tagsággal is rendelkezik. /www.ewfa.org/. Mivel vállalkozásunk csak is kizárólag a fent említett LLumar termékekkel végzi szolgáltatását, megrendelőink biztosak lehetnek mindenkor a garantált minőségben.

2003-ban második, 2005-ben pedig első helyezést értem el a Délkelet-európai autófóliázó EB-n és ennek köszönhetően mindkét évben képviselhettem Magyarországot a Németországban megrendezett Európa-bajnokságon. 2003-ban a németországi versenyen második helyen végeztem, így továbbjutottam az autófóliázó világbajnokságra, mely Floridában került megrendezésre.

LLumar közösségi portálok
Startlap